O FoodIN cateringu

O FoodIN cateringu

Ve FoodIN cateringu připravujeme jídla primárně z lokálních surovin a produktů. Přinášíme kvalitní české suroviny přímo ke koncovým klientům na různé oslavy, akce, svatby, do firem….

Máme rádi malé místní farmáře, pěstitele a producenty, a proto u nich již roky pravidelně nakupujeme. Navíc nás baví neustále objevovat nové malé české podniky, a proto jsme se začátkem roku 2015 rozhodli tuto naši vášeň přenést i do našeho podnikání. Realizujeme také projekt LokálněIN, který se zaměřuje na podporu malých místních podniků. A koncem téhož roku jsme navíc přišli na trh s novým konceptem FoodIN. 

Od začátku odebíráme maso z rodinné farmy Kozohorských, od kterých máme hovězí a jehněčí maso, ale také zvěřinu. Maso je velice kvalitní a naši zákazníci jsou s ním nadmíru spokojeni. Rozhodli jsme se proto společně na novém projektu www.poctivafarma.cz, kde můžeme našim klientům nabízet maso špičkové kvality a zpracování v čerstvé formě přímo pro jejich spotřebu. 

Že na kvalitě masa opravdu záleží, o tom se již přesvědčila řada našich klientů. Maso z farmy Kozohorských je maso s původem. Bíci jsou chováni na volném prostranství, bez stresu a celý rok jim je poskytnuta čerstvá strava. 

Maso, které se od nich dostane k zákazníkům je stařené minimálně 21 dnů. Následně je vakuováno, což proces staření ale nezastaví. I ve vakuu maso nadále dozrává.

Naši klienti již měli možnost toto maso ochutnat a přesvědčit se, jak dobře chutná. Všichni nový zájemci jsou zváni na ochutnávku do našeho sídla v Praze, kde vám na požádání připravíme různé speciality.